Nowe zezwolenia na działalność w ŁSSE

//Nowe zezwolenia na działalność w ŁSSE

Nowe zezwolenia na działalność w ŁSSE

Nowe zezwolenia na działalność w ŁSSE
Podczas uroczystego spotkania świątecznego zorganizowanego przez zarząd i pracowników Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (ŁSSE) wręczono kolejne pozwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej.

Z zaproszenia prezesa ŁSSE Marka Michalika i wiceprezes Agnieszka Sygitowicz skorzystali między innymi: wojewoda łódzki Zbigniew Rau, wicemarszałek Senatu Michał Seweryński, poseł Alicja Kaczorowska, dyrektor oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Łodzi Dariusz Rogut oraz p.o. burmistrza Łęczycy Monika Kilar-Błaszczyk.

Ceremonia rozpoczęła się koncertem Pawła Kaczmarczyka Audiofeeling Trio & Mr. Krime. Po nim Marek Michalik i Agnieszka Sygitowicz podsumowali miniony rok, podziękowali za znakomitą współpracę oraz złożyli życzenia świąteczne. Wszystkiego co najlepsze życzył również Michał Seweryński. Wojewoda łódzki Zbigniew Rau w swoim przemówieniu podkreślił, że państwo polskie stwarza bardzo dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorstw. Zwracając się do obcokrajowców powiedział, że wigilia jest wyjątkowym wieczorem w polskiej tradycji i życzył im, aby poczuli magię tych świąt.

2017-12-04T06:36:58+01:0004.12.2017|
Ta strona używa plików cookie i usług stron trzecich. Korzystająć z serwisu akceptujesz ich postanowienia i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką RODO POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgoda